קרית ים ניקוי צואת יונים

יש לכם בעיות מטרד יונים במסתור כביסה או במרפסת? גרין & קלין התשובה לכך

צרו קשר 052-887-2287 או 055-940-5100

קרית ים ניקוי צואת יונים

מתמודדים עם יונים בבית או בעסק? גלו עוד היום על הרחקת יונים למגורים ולמסחר שלנו לצמיתות.

קרית ים ניקוי צואת יונים, דייייי אני חייבת לפתוח את חלון המרפסת ולתלות כביסה במסתור אבל יש לי מלא בלגן מהיונים מה עושים – כיצד להסיר צואת ציפורים. ( זה לרוב השיחות טלפון שאנו מקבלים כל יום) אם גם לכם יש יונים פולשות התקשרו אלינו 052-887-2287 או 055-940-5100.

אם את במצב של פלישת יונים למסתור כביסה או למרפסת שלך, שהייתה סגורה רוב החורף הקצר שלנו ואת צריכה ניקיון עוד היום וחיסול הבעיה לתמיד, אנו מציעים מגוון פתרונות כמו: ניקוי צואת יונים ממרפסת שירות, חיטוי ופינוי פסולת ממסתור כביסה, התקנת רשת נגד יונים וציפורים במסתור כביסה, חסימה הרמטית של המקום, התקנת רשת נגד יתושים במסתור כביסה בנוסף לרשת נגד היונים, דוקרנים לעדני חלונות ומעקות, רשת לבניין וניקיון גגות.

קרית ים ניקוי צואת יונים

אני לא יכול/ה פשוט לשטוף את צואת הציפורים?

אם לשלשת נשטפת חלקית עקב גשם, או צינור הגינה, ייתכן שהחיידק יגיע כמעט לכל מקום. מה שעשוי להיראות נקי בעין בלתי מזוינת הוא למעשה כר גידול לחרקים מגעילים.

השתלטו על בעיית פסולת היונים/ציפורים שלך.

פינוי פסולת ציפורים עדיף לעשות בעזרת מומחי הרחקת ציפורים. ניקוי צואת יונים בקרית ים מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ב – Green & Clean עם ידע בהליכי הפינוי הנכונים.

קרית ים ניקוי צואת יונים על ידי חברה מומלצת

פסולת ציפורים מגיעה עם סיכונים אמיתיים לבריאות שלך, לרכוש שלך ולהשקעה שלך

פינוי צואת יונים וציפורים הוא הכרחי, במיוחד אם יש לך בעיה של זיהום ציפורים. שוחח עם Green & Clean עוד היום על שירותי הניקוי והחיטוי שלנו בניקוי לשלשת יונים בקרית ים, כמו גם על שירותי הרחקת ציפורים שלנו. בצעו פעולה היום וצרו מרחב בטוח באמת – אחד נקי ממזיקים וללא פסולת.

קקי יונים וציפורים משחיתות ומאיצות את הידרדרותם של מבנים, כולל עבודות צבע. הרכוש שלך סובל מריקבון עץ, טיוח שבור, עיטורים הרוסים ואפילו נזק מבני.

העסק שלך יכול לחוות בעיות בריאותיות ולהביא את זה על הלקוחות שלך ועל המדרכות ואדני חלונות, סוככים ומכוניות, ועלולים ליפול על הצוות והלקוחות.

שירותי ניקוי צואת יונים והחיטוי של Green & Clean לא עוסקים רק בניקוי פסולת יונים, או כל פסולת של ציפור מזיקה לצורך העניין. שירותים אלו מבטיחים שהרכוש שלך, כמו גם האנשים וחיות המחמד סביבו, יישארו נקיים מהבעיות הנלווים לפסולת ציפורים.

הסר סיכונים בריאותיים מקקי ציפורים.

הסרת זיהום בכמות גדולה מכוערת מאזורים שנפגעו בבניין נקה את מערכות האוורור שלך וודא שפסולת ציפורים אינה פוגעת באיכות האוויר.

שמור על המראה והריח של הנכס שלך נקי והגן על המוניטין שלך בתוך הקהילה.

שירותי ניקוי ופינוי צואת יונים וציפורים בקרית ים Green & Clean הינם סבירים ופותחו על ידי מומחים להרחקת ציפורים. דבר איתנו עוד היום כדי לדעת יותר.

היתרונות של ניקוי צואה של ציפורים יונים וכלל העופות בישראל

 • נכס נקי מפסולת ציפורים מפחית סיכונים בריאותיים, הרכוש שלך נשמר בטוח עבור בני אדם, חיות מחמד, בעלי חיים ויבולים.
 • מערכות אוורור נשמרות נקיות וללא נזקים כאשר אתה מבצע ניקוי צואת יונם וציפורים פלוס חיטוי.

ב- Green & Clean אין לנו לקוחות חוזרים – כי אנחנו עושים את העבודה כמו שצריך בפעם הראשונה, בכל פעם!

קרית ים ניקוי צואת יונים, ציפורים מקננות על הגג שלך או בתוך הנכס שלך, זה יכול להביא שורה ארוכה של בעיות שיכולות לגרום במהירות לכאב ראש.

בהתאם לסוג הקן ומיקומו, בעיות אפשריות כוללות:

במילים פשוטות, שציפורים מקננות בבית או במשרד שלך הן חייבות ללכת. אם אתם סובלים מבעיות לא רצויות עקב נוכחות של קן ציפורים, הצוות המקצועי שלנו יכול לעזור.

אנו מציעים הצעות מחיר ללא התחייבות ב-100% יש לנו ניסיון של 15 שנה, אנו בבעלות ישראלית ומספקים תוצאות מובטחות, קבל הצעת מחיר ללא סיכון.

לקבלת ייעוץ חינם התקשר למומחה ניקוי צואת יונים בקרית ים שלנו: 052-877-2287 / 055-940-5100

מתמודדים עם ציפורים בבית או בעסק? גלה עוד היום על הרחקת יונים ציפורים למגורים ולמסחר שלנו.

מדוע עלי להעביר קן ציפורים מהרכוש שלי?

הגן על הרכוש שלך מפני נזק בהתאם למין, ציפורים רבות יכולות לחזור לאותו מקום, תוך שימוש באותו קן, שנה אחר שנה. צואת ציפורים היא חומצית מה שגורם לה להגיב עם רבים מהחומרים איתם היא באה במגע, במיוחד אבן או לבנים. אז אם יש לך קנים על הנכס שלך, אתה יכול לצפות לשנים של נזק שנתי בלי קצת עזרה.

הגן על הבית שלך מפני סכנות בטיחותיות

עם הזמן הרכוש שלך יכול להיאכל על ידי ההשפעה של צואת ציפורים. צניחה עלולה לגרום גם לסכנת החלקה מסוכנת, במיוחד באזור שמתחת לקן. למרות שזה אולי לא נראה כמו הרבה, אפילו כמות קטנה על מדרגות אש, שביל או מדרגות יכולה להספיק כדי לגרום לתאונה לא רצויה.

הגן על העסק שלך מפני אחריות

לא רק שסביבה בטוחה היא האינטרס של כולם, אלא שעסקים בפרט עלולים לעמוד בפני תביעת פיצויים יקרים אם עובד או חבר ציבור ייפגע עקב נפילה שנגרמה מהצטברות של צואת ציפורים. שלא לדבר על כך שאף אחד לא רוצה לבקר בעסק שנראה עייף ושחוק משנים של פסולת ציפורים ופסולת.

הגן על בריאותך

צואת יונים ופסולת יכולה לגרום למגוון בעיות בריאותיות מגעילות, כאשר נוצות, זרדים ולשלשת עושות יותר מאשר ליצור בלגן מכוער ועלול להיות מסוכן. עם הפוטנציאל של ציפורים לשאת טפילים לא נעימים, הסיכונים הבריאותיים הנגרמים ממגע עם צואה הם סיבה מרכזית להרים טלפון ולהתקשר לאנשי המקצוע.

אם יש לך ספק, התקשר אלינו. צוות הסרת הקינים המקצועי שלנו מסוגל לזהות את סוג הציפור שהפך את הנכס שלכם לביתם ולספק אפשרויות סבירות שיסייעו בהרחקה לצמיתות.

ניקוי קקי ציפורים ממסתור כביסה בקרית ים

הפתרונות שלנו להסרה והעברה של קן ציפורים

אנו מציעים מגוון פתרונות להסרת קן המותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלך. השיטה המתאימה ביותר לפתרון בעיות קן הציפור תלויה במספר גורמים.

אלו כוללים:

סוג הציפור שגורם לבעיות (קיני עופות פרא מיינה מהודו או מזיקים עשויים להיות מוסרים בקלות רבה יותר מאלו של רוב הציפורים הישראליות המקומיות)

 • סוג הבעיה (במקרים מסוימים יש לטפל בציפורים ולא בקן)
 • האם הקן מכיל אפרוחים צעירים?
 • הזמן בשנה (עם דפוסי הלינה של ציפורים המשפיעים על ההרחקה)
 • האם הסרת הקן לבדה תספיק כדי לספק פתרון קבוע.

הצוות שלנו מציע גם שירותי פתרון וגם שירותי מניעה. בנוסף להסרת קן במידת הצורך, נוכל גם לספק עזרה וייעוץ לגבי אפשרויות כגון דוקרנים, חוטים, רשתות וסלילים.

אנו מחויבים להגן על ציפורים וחיות בר מקומיות בכל מקום אפשרי. לא רק שיש לנו מספר פתרונות אתיים להסרת קן המאפשרים העברה מוצלחת תוך הגנה על ציפורים וצעיריהן, אנחנו גם מסוגלים לחסל ציפורים פראיות, הגורמות לבעיות לבני אדם ומפריעות למערכת האקולוגית הילידית שלנו.

Green & Clean יבטיחו שמקום העבודה שלך במצב בטוח ובריא מוכן לאכלוס שוב.

הרחקת יונים וציפורים – ניקיון כללי

גם אחרי שנפטרת מציפורים לא רצויות, הבלגן שלהן עדיין נשאר. ערמות של זרדים מקנים, נוצות, פסולת ולשלשת ציפורים לא רק נראית מכוערת, היא גם יכולה להכיל מחלות לא נעימות ולמשוך קרדית כינים ושרצים.

ניקוי מהיר של הגללים הוא חיוני. עם גללים טריים הרבה יותר קל לנקות מאשר מיובשים, הזמנת צוות מקצועי צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. ההמתנה לפעולה הופכת את הניקוי הכולל למאתגר יותר ויותר. גללים יבשים עלולים להתפורר כאשר מנסים לבצע ניקוי, ועלול להפוך לאבקה ארוזה בחיידקים. ואף אחד לא רוצה את זה.

ב- Green & Clean אנו מציעים ניקיון משתלם ומקיף לכל סוגי הנכסים והגדלים.

 • אנו מציעים 100% הצעות מחיר ללא התחייבות
 • יש לנו ניסיון של 15 שנה
 • אנחנו בבעלות ישראלית
 • אנו מספקים הצעות מחיר
 • אנו מספקים תוצאות מובטחות

ניקיון צואת ציפורים היא עבודה קשה ביותר, ולא נעימה במיוחד.

אל תתעסקו עם הבלגן, שירות הניקיון המקצועי שלנו הוא הדרך המהירה והפשוטה ביותר להחזיר את הקירות, הגגות, המרפסות, השבילים והמשטחים שלכם למצב בתולי.

ישנם יתרונות רבים לניקוי צואת ציפורים. אלו כוללים:

 • שפר את האטרקטיביות של הבית או העסק שלך
 • צמצם למינימום את הנזק שגורמת הגללים לצבע, לעבודות אבן, למרצפות ולמתכת
 • עצור נזק מבני לפני שהוא מתרחש
 • עצרו את לשלשת הציפורים מלהתייבש ולהישאף

גם בעלי ומנהלים של בנייני מסחר וגם מגורים צריכים לפעול באופן יזום כדי להבטיח שהרכוש שלהם יהיה נקי מלשלשת ציפורים לא רצויה ומסוכנת.

שירותי ניקוי פסולת ציפורים אמינים ויסודיים בקרית ים

פסולת ציפורים היא בעיה גדולה עבור בעלי ומנהלי נכסים. פסולת ציפורים ניכרת לעתים קרובות בחיפוי חיצוני של נכסים. ציפורים עלולות להשאיר ערמות פסולת בגגות ובחלקים שבהם השתמשו למקומות לינה ולגידול.

זה יקר במיוחד עבור נכסים מסחריים ותעשייתיים. חלונות ראווה צריכים להיות נקיים ומושכים מבחינה ויזואלית כדי למשוך לקוחות. כמו כן, מחסנים, מפעלים ודומיהם צריכים לשמור על השטחים, המלאי וצוות העבודה שלהם מפני הסיכונים הנלווים לפסולת ציפורים.

ניקוי פסולת ציפורים חייב להיות מטופל על ידי צוות מומחה בהרחקת ציפורים. אלה הולכים יד ביד. צוות הניקיון שלך צריך להבין ולעבוד לקראת המטרה להפוך את החלל שלך נקי ממזיקים.

ניקוי פסולת יונים הוא הצעד הראשון שלך ביצירת סביבות נטולות מזיקים ופסולת של ציפורים. דבר איתנו עוד היום כדי לדעת יותר.

הזמן התקשרות חוזרת מאחד מהמומחים שלנו כדי לדעת יותר על שירותי הניקוי והחיטוי שלנו לפסולת ציפורים. בקש התקשרות חזרה עכשיו

הדברת מזיקים של ציפורים למגורים

לא רק שפסולת ציפורים לא יפה, היא גם מהווה סיכונים בריאותיים לך וליקיריכם. שוחח עם Green & Clean עוד היום על ניקוי פסולת ציפורים וניקיון, כמו גם על שירותי הדברת ציפורים למגורים. התקשר אלינו עוד היום כדי לדעת יותר על שירותי הדברת ציפורים למגורים שלנו.

הדברת ציפורים מסחריות

שלמות אסתטית ותברואתית היא חיונית עבור כל הנכסים המסחריים. כשזה מגיע למזיקים ופסולת ציפורים לא מתפשרים על כך. פעל מהר וודא שהמוניטין של העסק והמותג שלך נשאר ללא פגע, במיוחד עם הלקוחות והפוטנציאלים שלך. דברו עם Green & Clean עוד היום על שירותי הדברת ציפורים המסחריים שלנו ופינוי פסולת ציפורים.

בקש הצעת מחיר אל תסכן את הנכסים היקרים שלך, מנע בעיות מזיקים כעת על ידי בקשת הצעת מחיר.

אנו מספקים הרחקת יונים וציפורים מקצועית לכל רחבי ישראל.

כולל כל אזור הצפון והערים קרית מוצקין, קרית ביאליק, קרית ים, קרית חיים, קרית אתא, קרית ים, קרית ים, טירת כרמל, זכרון יעקב, קרית ים קרית ים, קרית ים, קרית ים, קרית ים, קרית ים, יקנעם ומגדל העמק ועוד. אנחנו לא חברת הרחקת יונים סטנדרטית – אנחנו מתמחים רק בעופות ונזהה ונלכד את היונה והציפור שלכם, ונשלוט בבעיה במלואה, אנו נותנים אחריות על עבודתנו.

ניקוי לשלשת יונים בקרית ים

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה בקריות
הרחקת יונים מבניין משותף
הרחקת יונים לצמיתות

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה

סובלים מבעיית צואת יונים במסתור הכביסה? גרין & קלין מתמחים בניקוי צואת יונים והרחקת יונים בקריות, צרו קשר לכל בעיית לשלשת יונים אם זה במרפסת שירות או בבניין משותף אנו כאן לעזור לכם להיפתר מהסירחון הזה.

התקנת רשתות נגד יונים וציפורים בקריות

כשאתם צריכים צוות מקצועי ואמין בקריות להתקנת רשת בגובה זה רק גרין & קלין, לנו יש צוות שמבין עניין בכל הקשור לרשתות נגד יונים עם זה בגובה או בבתים פרטיים אנו יכולים לתת מענה מהיר מהיום להיום.

צריכים הצעת מחיר עוד היום?

אנו ממוקמים בקריות, ומכסים את כל אזור הצפון במתן שירותי התקנת רשתות נגד יונים.

Scroll to Top