ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא

יש לכם בעיות מטרד יונים במסתור כביסה או במרפסת? גרין & קלין התשובה לכך

צרו קשר 052-887-2287 או 055-940-5100

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא

גרין & קלין מספקת שירותי ניקיון צואת ציפורים, יונים, זרזירים, עורבים, עטלפים ושחפים קרית אתא

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא, צואת ציפורים, הידועה גם בשם לשלשת ציפורים, היא מחזה נפוץ בעיירות ובערים בישראל. כשהם לא מבוקרים, הם יכולים להצטבר כדי להפוך לסכנה לבריאות האדם ולסיכון למבנים.

המין שגורם לבעיית הצואה הגדולה ביותר בעיירות ובערים היא היונה. היא לרב תשכון בחללי גגות ועל מדף חלונות ותשאיר כמויות גדולות ואדירות של לשלשת לאורך זמן. ציפורים אחרות, כמו שחפים וזרזירים, עלולות גם הן לגרום לבעיות חמורות.

לכן חברת Green & Clean מספקת שירות ניקוי והרחקת יונים וציפורים באופן מקיף לבעיה וכתוצאה מהמומחיות שלנו בהרחקה, אנו יכולים לכלול אמצעים למניעת החזרתה.

אנו יכולים לספק שירות חירום מהיר של ניקוי יונים וציפורים. לחלופין, נוכל לבצע ניקוי מתוכנן של צואת יונים כחלק מתוכנית שלנו כדי למנוע את הפיכת צואת הציפורים לבעיה גדולה במסתור הכביסה שלך.

עבור מי אנחנו עובדים ולמה חשוב להזמין ניקיון למסתור כביסה?

Green & Clean מספקת שירות ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא למגוון רחב של לקוחות, לרבות בעלי משרדים, סוכני השכרת נכסים, ספקי תחזוקת מתקנים, מודדים, רשויות מקומיות, קמעונאים, בעלי דיור ויצרנים.

לעתים קרובות אנו עובדים עם קבלנים, יזמים וחברות בנייה כאשר הם משפצים מבנים שננטשו במשך זמן מה כדי להסיר צואת יונים לפני תחילת העבודה.

ניקוי מסתור כביסה כולל הרחקה, חיטוי והדברה קרית אתא

Green & Clean מספקת גם שירות ניקיון והרחקת יונים וציפורים לבעלי בית פרטיים, ודירות בבניין, למשל כאשר מרפסות בבלוק זוהמו, מה שהופך אותן לבלתי שמישות עד לניקוי מקצועי ובטוח, והמצב שאנו נתקלים בו הכי הרבה זה מסתורי כביסה שננטשו והם במצב קשה מאוד, ולכן מומלץ מאד לאטום את האזור ברשת נגד יונים ולסיים את הבעיה אחת ולתמיד, המחירים לעבודה זו מתחילים ב-550 ש"ח.

זקוקים לניקוי והסרה של צואת יונים או ציפורים קרית אתא?

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא
חייגו 052-887-2287 או 055-940-5100 Green & Clean

שירותי Green & Clean
* ניקיון נכסים פנויים
* ניקוי מבנה חיצוני
* ניקוי גישה ברמה גבוהה
* ניקוי עמוק היגייני
* פתרונות מזיקים
* פינוי פסולת מסוכנת
* פינוי פסולת מרכוש לאחר עזיבה
* ניקוי צואת ציפורים

מדוע חשוב להסיר צואת ציפורים – מפגעי יונים במסתור כביסה

לשלשת ציפורים ויונים אינה רק אי נוחות מכוערת, אם ניתן להם זמן להצטבר, או אם הם נשארים באזורים ספציפיים, הם עלולים לגרום לסיכונים בריאותיים, סביבתיים וכלכליים גדולים.

צואת יונים מהווה סכנה לבריאות שכן היא מכילה חיידקים, וירוסים וטפילים. הם עלולים לגרום לסיכוני מעידה והחלקה שעלולים לגרום לפציעה חמורה ולאתגרים משפטיים. צואת יונים וציפורים הוא חומצי ועלול להזיק ולהכתים מבנים לצמיתות.

מבני בניין גיר נמצאים בסיכון במיוחד. זה יכול לגרום לריחות רעים שיכולים להוביל לתוך מבנים דרך מערכות אוורור. צואת יונים עלולה לזהם מכונות וציוד, כגון יחידות מיזוג אוויר ומערכות חימום, ולגרום להן להרס.
צואה ופסולת ציפורים עלולים לחסום מרזבים ולנקז צנרת מובילה להצפה פנימית.

צואת ציפורים עלולה להרתיע לקוחות מביקור בחצרים ולגרום להטרדה רצינית לאנשים שעובדים בבניינים ובחללים שנפגעו, ולפגוע במוניטין של החברה.

שירותי פינוי וצואת יונים קרית אתא

בעוד שבעלי כנף כמו: ציפורים, יונים, שחפים, תוכים ועוד עשויות להיות יצורים יפים של מעוף, הלשלשת שהן משאירות מאחור לא יפה ונעים כמותן.

לאמיתו של דבר, ללשלשת זו סכנות רבות, מלבד חוסר המשיכה האסתטי המוחלט שלהן. צואת יונים עלולה לגרום למספר בעיות כאשר הן לא מטופלות בזמן וחוסר רגולציה עלול להוביל לתוצאות קשות מאוד.

יש לדאוג ללשלשת שהיונים משאירות מאחור בזמן וביעילות. בנוסף לסכנות הכרוכות בהצטברות של חומר צואה של בעלי חיים, ישנם גם דאגות בריאותיות רבות. חשוב מאוד לעקוב אחר נהלי הניקוי הנכונים כדי שניתן יהיה למנוע סכנות וחששות אלו. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד.

הסכנות של הטלת יונים וציפורים

למרות שרוב האנשים כנראה יחשבו שלשלת יונים מהווה אי נוחות קלה במקרה הרע, ישנם אלמנטים רבים שגורמים ללשלשת התמימה לכאורה הללו להוות רמה גדולה של סכנה לבלתי מודעים.

לשלשת יונים וציפורים היא הרבה יותר חומצית ממה שאנשים רבים מבינים, וכאשר נותנים ללשלשת אלו להתעכב על פני תקופות זמן ארוכות, הדבר עלול לגרום לנזק חמור לרכוש אישי, לרבות בתים ורכבים.

צואת ציפורים שנאספת על הגגות יכולה בסופו של דבר לחלחל דרך מחסומי ההגנה ששומרים על הבית שלך מפני נזקי מזג האוויר, מה שגורם לחשבונות החשמל שלך להרקיע שחקים ומחייב תיקונים ביתיים יקרים.

כאשר לשלשת יונים מתרבה בכמויות ולא מטפלים ומסירים אותם מיד, הנכסים מתפוררים הרבה יותר מהר.

הנוכחות של צואת יונים היא גם שלט ניאון שמזמין עוד מזיקים וטפילים למסיבה. לאחר שהטפילים הללו יצרו בית בתוך הגללים, זה רק עניין של זמן עד שהם יעשו את דרכם לבתים לחדרי שינה ולמשרדים סמוכים.

כל מה שצריך הוא צוהר פתוח לזבובים ומזיקים אחרים כדי לעשות את דרכם בתוך הבית ולשמש כזרז להתפשטות המחלות ולצורך במדביר מקצועי.

על ידי שמירה על אזורי מגורים ועסקים נקיים מלשלשת ציפורים, לטפילים הללו אין לאן ללכת. צואה עלולה לגרום גם לנזק למכונות במקום העבודה, שכן החומצות שהן מכילות מובילות לתנאי עבודה לא בטוחים.

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא

ניקוי צואת יונים – חששות בריאותיים

ציפורים/יונים הן יצורים מטונפים שבאים עם מחלות רבות, שרק מסייעות להפוך את הלשלשת למסוכנת עוד יותר כאשר הן לא נפטרות בזמן. אם לא מסירים צואת יונים, הדבר עלול לגרום למחלה להתפשט כמו אש בשדה קוצים. טפילים נמשכים גם לאזורים עם גללים רבים, מה שמגביר את הסיכון למחלה באופן אקספוננציאלי.

צואת יונים יכולה גם לחלחל לתוך מאגרי מים סמוכים, ולזהם את אספקת המים לאוכלוסיות גדולות. כאשר לשלשת הציפור לא נפטרת כראוי ונשארת על הקרקע או בצד של בניינים ומכוניות, חלקיקי האבק שהם מכילים יהפכו לאוויר.

ברגע שהחלקיקים (נבגי הצואה) נישאים באוויר, לבני אדם יש מעט מאוד מנוס. חלקיקים אלו נבלעים ללא ידיעה ויכולים להוביל לבעיות בריאותיות חמורות. מכיוון שהריאות הן אזור לח במיוחד בגוף, בליעה של חלקיקים עלולה להפוך את הריאות של האדם לאזור מלא בזיהום.

מקומות עבודה רגישים במיוחד לחששות בריאותיים הקשורים לצואת ציפורים, מכיוון שפצעים פתוחים יכולים להתפתח ללא ידיעתו של האדם. אם צואת ציפורים אמורה לבוא במגע עם פצע פתוח, זה יכול להוביל לזיהום חמור.

הטפילים המלווים לציפורים נוטים להישאר מאחור גם אם יש אזורים לא נקיים שבהם הם יכולים ללון. טפילים אלה מוצאים את דרכם פנימה לבתים ועסקים וגורמים לחששות בריאותיים נוספים, כולל סיכוני בטיחות גדולים עבור הצוותים והתושבים כאחד.

החשיבות של הליכי פינוי צואת יונים נכונים

גם אם אין פרטים רבים הזמינים כעת לאנשים בכל הנוגע לניקוי צואת ציפורים ולחשיבות העשייה, שיתוף המידע יכול לטפח הבנה טובה יותר של הנושא.

על ידי ניקוי צואת ציפורים בצורה נכונה, בית או עסק יכולים להגביל את גורמי הסיכון שלהם למחלות וזיהום ולהבטיח סביבה בטוחה לכל הנכנסים והיוצאים מדי יום. צואת ציפורים בעצם מתפקדת כרוצח שקט ומי שעובר עליהן מדי יום לא תמיד מודע לסכנה הטמונה בהן.

הליכי ניקוי חשובים גם בגלל יכולתם להגביל את התפשטות החיידקים. אם נותנים ללשלשת ציפורים לשבת בחוץ לפרקי זמן ארוכים, הן מתחילות להתערבב עם האלמנטים ולהיות קשה עוד יותר לזיהוי. זה נכון במיוחד באזורים שמקבלים כמות גדולה של משקעים.

לשלשת ציפורים עשירה בחומרים מזינים, המאפשרים לחיידקים וטפילים לשגשג ולהתרבות במהירות תעריפים. במקרים שבהם צואת ציפורים נשארת במשך חודשים בכל פעם, חומרי המזון ממשיכים להצטבר, מה שיוצר כר פורה עוד יותר.

כאשר אתם נאבקים בסכנות של צואת יונים, הפכו מודאגים מהסיכונים הבריאותיים הכרוכים בכך, ואינם מכירים את החשיבות של הליכי ניקוי נאותים, הקפידו לגייס עזרה מקצועית כדי לשמור על נושא שכיח זה תחת שליטה.

בתים ועסקים נמצאים כל הזמן במצור, ואם לא יינקטו האמצעים הנכונים, בעיית צואת היונים רק תמשיך להימשך. בעוד שהצטברויות קטנות ניתן לשטוף בעזרת תערובת פשוטה של מים וסבון, הצטברויות גדולות יותר דורשות סיוע של אנשי מקצוע כדי להבטיח בטיחות מרבית.

מערכות ניקוי פסולת יונים, הרחקת יונים והרתעת יונים

הידעתם שיש בינינו כ-100 מיליון יונים, והצואה שלהן יכולה להיות קטלנית? מעליות גג וגגות, ועד חדרי חשמל ומחסנים, שירותי ניקוי היונים שלנו מבוקשים מאוד. ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא הינה חברה בפריסה ארצית המתמחה בצרכי ניקיון וחיטוי קשים, וניקוי ציפורים ניקוי פסולת יונים הוא ללא ספק בראש כל הבקשות שאנו מקבלים לשירות.

יונים, בניגוד לרוב הציפורים המקננות בעצים, נוטות לקנן במרחבים בטוחים וסגורים שמשמעותם בדרך כלל היא הבתים והעסקים שלנו. יונים הן בין הציפורים המבולגנות ביותר, ואם נשאירם לבד, ניקוי פסולת יונים, קקי, חומרי קינון ואפילו יונים מתות יכול להיות משימה לא קטנה עבור אדם לא מאומן.

משרדי Green & Clean ברחבי ישראל מאומנים לא רק בשיטות הנכונות לניקוי בטוח של צואת יונים ופסולת, אלא גם ביישום החיטוי הנכון. ישנן מספר מחלות שנמצאות בלשלשת יונים שהן קטלניות לבני אדם.

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה קרית אתא, יכולה להגיב במהירות לכל צורך בניקוי יונים בכל גודל, החל מכמה גללים ועד למחסן מלא!

17 שנות הניסיון שלנו בניקוי יונים לימד אותנו כל מה שאנחנו צריכים לדעת כדי להתמודד גם עם העבודות המורכבות ביותר. אל תיקח סיכון איתך, עם המשפחה שלך, או אפילו עם העובדים שלך. התקשר לאנשי המקצוע לניקוי צואת יונים קרית אתא 7 ימים בשבוע לעזרה.

שירותי ניקוי יונים והרתעה

שירותי ניקוי והרחקת יונים זמינים עבור הצרכים הבאים ברחבי הקריות והצפון.

* ניקוי יונים
* ניקוי פסולת יונים
* ניקוי קן יונים
* סילוק יונים מתות
* חיטוי אלקטרוסטטי
* בדיקת פני השטח לפני ואחרי ניקוי
* סילוק חוקי של צואת יונים מסוכנת
* התקנת בקרת ציפורים והרתעה
* מכתב הסמכה עם השלמתו

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה בקריות
הרחקת יונים מבניין משותף
הרחקת יונים לצמיתות

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה

סובלים מבעיית צואת יונים במסתור הכביסה? גרין & קלין מתמחים בניקוי צואת יונים והרחקת יונים בקריות, צרו קשר לכל בעיית לשלשת יונים אם זה במרפסת שירות או בבניין משותף אנו כאן לעזור לכם להיפתר מהסירחון הזה.

התקנת רשתות נגד יונים וציפורים בקריות

כשאתם צריכים צוות מקצועי ואמין בקריות להתקנת רשת בגובה זה רק גרין & קלין, לנו יש צוות שמבין עניין בכל הקשור לרשתות נגד יונים עם זה בגובה או בבתים פרטיים אנו יכולים לתת מענה מהיר מהיום להיום.

צריכים הצעת מחיר עוד היום?

אנו ממוקמים בקריות, ומכסים את כל אזור הצפון במתן שירותי התקנת רשתות נגד יונים.

Scroll to Top